Sypialniane gadżety

Wibrator punktu G dla początkujących – jak wybrać?

Wibratory to jedne z najbardziej popularnych gadżetów erotycznych. Modele dedykowane stymulacji punktu G są wyjątkowo chętnie wybierane. Osoby, które planują po raz pierwszy dokonać zakupu przedmiotu z tej kategorii, zastanawiają się, jak wybrać odpowiedni. Na jakie parametry wibratorów należy zwrócić uwagę?

Wibrator punktu G – bezpieczeństwo użytkowania

Poszukując odpowiedniego gadżetu erotycznego, należy przede wszystkim pamiętać o własnym zdrowiu i bezpieczeństwie. Zaleca się więc przywiązać szczególną wagę do jakości akcesorium i materiału, z którego zostało wykonane. Tworzywo nie może być toksyczne i musi posiadać właściwości hipoalergiczne. Bezpiecznymi materiałami w przypadku wibratorów punktu G są silikon medyczny i plastik ABS. Warto również upewnić się, że dany przedmiot będzie odpowiednio przystosowany do planowanego sposobu użytkowania. Urządzenia, które mają być wykorzystywane w kąpieli lub pod prysznicem, muszą posiadać gwarancję wodoodporności.

Dobór wielkości i funkcji

Przedmioty z tej kategorii zakupić można w różnych kształtach i rozmiarach. Posiadają też zróżnicowane funkcje. W sklepach odnaleźć można niewielkie modele mieszczące się w dłoni oraz przedmioty o długości kilkunastu centymetrów. Każdy wibrator punktu G posiada charakterystyczne profilowanie, umożliwiające stymulację tej strefy. Wybór konkretnego modelu powinien być uzależniony od preferencji. Osoby poszukujące dyskretnych urządzeń często decydują się na te najmniejsze, z cicho pracującymi silnikami. Poszczególne egzemplarze emitują drgania o różnym natężeniu. Początkującym często poleca się wibratory punktu G z możliwością zmian intensywności działania, zobacz na https://sensu.pl/wibratory-punktu-g.

Wybierając pierwszy gadżet erotyczny, należy pamiętać o swoim bezpieczeństwie. Przedmiot odpowiednio dopasowany do zapotrzebowania z pewnością okaże się satysfakcjonującym zakupem.

Możesz również polubić…