wibrator punkt g
Sypialniane gadżety

5 faktów – wibrator punktu G

Najpopularniejszymi typami wibratorów są klasyczne i te specjalnie do stymulowania punktu G. 5 faktów – wibrator punktu G. Co trzeba wiedzieć o tej zabawce erotycznej?

Zakrzywiona końcówka

Klasyczny wibrator jest prosty, a wibrator punkt G charakteryzuje się zakrzywioną końcówką. To najprostszy sposób, by odróżnić je od siebie. Końcówka ta ma za zadanie dotrzeć do punktu G, który wymaga intensywnego bodźca do pobudzenia.

wibrator punkt g

Nie tylko stymulacja punktu G

Doskonała stymulacja punktu G to nie jedyne zastosowanie wibratora punktu G. Można wykonać nim też masaż łechtaczki oraz innych stref erogennych. Może to stanowić nowy, ekscytujący element pieszczot z partnerem bądź solowych!

Wibrator punkt G króliczek

Wibrator typu króliczek to ten z dodatkową częścią, która służy do jednoczesnego masażu łechtaczki. Mogłoby się wydawać, że króliczek ma końcówkę taką, jak klasyczny wibrator. Istnieją jednak króliczki z zakrzywioną końcówką, które pozwalają na bardzo silne doznania.

Mniejszy rozmiar

Wibrator punktu G zwykle jest mniejszy od klasycznego. Nie należy jednak uważać tego za niedociągnięcie producenta czy wadę. Taki rozmiar i kształt są idealne do stymulacji punktu G, który znajduje się zaledwie kilka centymetrów od wejścia do pochwy, na jej ściance przedniej. To miejsce, do którego trudno się dostać – wibrator punktu G jest jednak specjalnie wyprofilowany, by było to możliwe.

Różne opcje

Wibratory punktu G również można spotkać w różnych wersjach – podobnie jak ten klasyczny. Różnią się od siebie intensywnością (niekiedy da się ją regulować), mocą, sposobem zasilania (baterie bądź ładowanie), rodzajem wibracji. Tę kwestię należy dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań.

Możesz również polubić…