Sypialniane gadżety

Akcesoria bdsm, gdy zwykłe pieszczoty nie wystarczają

Niektórzy nie lubią grzecznego seksu, gdzie chodzi tylko o delikatne pieszczoty i muskanie ciała pocałunkami. Dla miłośników większych wrażeń w sypialni godne polecenia są akcesoria bdsm. Idealnie sprawdzają się, gdy w odstawkę idą tradycyjne igraszki w łóżku. Na gadżety bdsm decydują się przede wszystkim osoby, które mają potrzebę dominacji nad partnerem lub preferują bycie stroną uległą. Można oczywiście zmieniać role, odczuwając przyjemność z nowych doznań. Nie brakuje osób, które czerpią satysfakcję z czynności i pieszczot, na jakie można liczyć w przypadku bdsm sex zabawek.

Na jakie bdsm sex zabawki się zdecydować?

Jak zacząć przygodę w świecie bdsm? Można sięgnąć po stroje w postaci seksowego pana i domina. Mile widziane są skórzane uprzęże czy stringi, zaciski na sutki. Wszystko to służy temu, aby wzmocnić doznania erotyczne. Ciekawą opcją są klipsy z futerkiem czy dzwoneczkiem. Mogą być wyposażone w obciążenia i łańcuszek. Nie brakuje też takich wzbogaconych o mechanizm wibrujący. Dla mężczyzn idealną opcją będzie skórzany kombinezon czy uprząż. Jeśli dopiero o zaczynamy swoją przygodę z gadżetami bdsm, można wybrać pluszowe kajdanki. Krępować ręce można również przy pomocy krawata. Niezastąpiona jest opaska na oczy. W sklepie erotycznym dostaniemy piórka do łaskotania. Dla bardziej zaawansowanych par, które lubią spróbować czegoś nowego i bardziej odważnego, świetnym wyborem będą akcesoria bdsm do krepowania. Można kupić knebel do ust, skórzany bicz. Wszystko po to, aby mieć czym ukarać swojego nieposłusznego partnera czy partnerkę.

Akcesoriów do wiązania nie brakuje. Można wyposażyć się w pas, szarfę, taśmy czy uprzęże. Tego typu gadżety bdsm służą do unieruchomienia partnera w preferowanej przez niego pozycji. Zabawić można się w ginekologa. W tym celu przydadzą się bdsm sex zabawki wykonane z metali szlachetnych. Co w takim razie mamy do wyboru? W zależności od potrzeb i preferencji można kupić kółko Wartenberga, dilator czy wziernik. Za pomocą tego typu gadżetów możliwe jest rozszerzenie otworów znajdujących się w ciele i przejście do głębokiej penetracji.

Możesz również polubić…