strój seksownej uczennicy
Sypialniane gadżety

W jaki sposób dodać pikanterii w związku?

Wiele par po pewnym czasie zaczyna borykać się z wypaleniem. Seks, który jeszcze niedawno sprawiał tak wiele obowiązków, w tej chwili jest jedynie obowiązkiem. W sypialni zaczyna brakować wzajemnego zrozumienia, zmysłowości. Pomysłem na zmianę tej sytuacji, jest wykazanie się kreatywnością.

Co zmienić w łóżku, żeby zaczęło się na nowo układać?

przebrania erotyczne policjantkaJednym z pomysłów który daje 100% skuteczności są stroje erotyczne. Postaw na strój króliczki dla Twej lubej, będzie to dla niej najlepszy prezent, który wielce ją ucieszy, poczuje się bardziej atrakcyjna i kobieca, Stroje przepełnione erotyczną zmysłowością, które pokocha Twoja kobieta to kreacje śnieżynki, kowbojki, stewardessy, damska dominacja zostanie natomiast najpełniej wyrażona poprzez strój policjantki. Najlepiej gdy na erotyczne stroje zdecyduje się para, wtedy zabawy jest najwięcej. Pary cenią sobie połączenie erotycznej koszulki z siatką dla niego oraz kostium uczennicy dla niej. Będziesz miał w nocy wiele czasu na staranne sprawdzenie opanowanej przez nią partii materiału. Stroje erotyczne damskie nie są ciężko dostępne, wystarczy sprawdzić ofertę internetową.

W jaki sposób podniecić partnerkę?

Pozwól jej się udać pod prysznic, korzystając z nieuwagi zamień jej ciuchy na sexowne stroje policjantki z kajdankami albo też sekretarki. W tym czasie, kiedy się kąpie zapal świeczki, rozlej wino i powiedz, że jesteś do jej usług. Od tej chwili to Ona jest rygorystyczną sekretarką bądź policjantką, Ty zaś masz za zadanie przeprosić za swe przewiny, bądź sprostać wymogom surowej kierowniczki. Najmniejsze Twe nieposłuszeństwo bądź uchybienie swym obowiązkom w stosunku do władczej kobiety może mieć dla Ciebie niedobre konsekwencje. Możecie nagrać swój własny erotyczny film, Twa kobieta zmieni w nim przebrania erotyczne, rozpocznie jako zmysłowa pokojówka a zakończy jako ponętna stewardessa. Jedynym Waszym ogranicznikiem jest wyobraźnia.

Możesz również polubić…