Sypialniane gadżety

Zabawki BDSM dla początkujących – 3 sprawdzone akcesoria!

Chcecie urozmaicić swój seks? BDSM to ekscytująca propozycja przeznaczona dla każdego, kto chce doznać jeszcze więcej rozkoszy. W takich niegrzecznych zabawach niezastąpione są różne akcesoria BDSM. Co wybrać?

  • Opaska na oczy
    Ten niewinny gadżet może sprawić, że seks będzie jeszcze bardziej emocjonujący. Sprawdzi się zarówno dla niej, jak i dla niego!

Opaska założona na oczy spowoduje, że nigdy nie wiadomo, co będzie następne. Każdy dotyk będzie jeszcze bardziej intensywny, a oczekiwanie na kolejne rozkosze będzie poprzedzone dreszczem podekscytowania.

  • Kajdanki
    Takie zabawki BDSM to także świetna propozycja dla początkujących. Znajdziemy je w każdym sex shopie BDSM w wielu wariantach do wyboru, a także z różnymi akcesoriami rozszerzającymi ich funkcjonalność.

Dobre kajdanki do zabaw powinny być podbite miękkim materiałem, który nie będzie podrażniał skóry. Najtańsze akcesoria BDSM tego typu dostępne są w wariancie ze skóry ekologicznej. Te droższe, a przy tym trwalsze produkuje się ze skóry naturalnej.

Warto kupić dwie pary kajdanek – jedną na ręce, a drugą na nogi. Można dokupić do nich również specjalne pasy łączące.

  • Pejcz, packa lub szpicruta
    Trzecia propozycja, którą również posiada każdy dobry sex shop BDSM, to pejcz albo szpicruta. Z nimi dawanie klapsów wchodzi na zupełnie nowy poziom!

Taka zabawka BDSM świetnie nadaje się do wymierzania kar – zobacz na www. Szpicruta jest najłatwiejsza w użyciu – nawet dość lekkie uderzenie może spowodować ból. Jest przy tym bardzo precyzyjna. Packa także pozwala na precyzyjne użycie. Pejcz z kolei lepiej sprawdza się przy mocniejszej chłoście.

Zastosowanie tych akcesoriów BDSM na pewno sprawi, że łóżkowe zabawy będą jeszcze bardziej emocjonujące. Wszystkie z nich można kupić w dobrych sex shopach, w tym także w sex shopach BDSM specjalizujących się w sprzedaży takich gadżetów.

Możesz również polubić…