Sypialniane gadżety

Top 3 rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę!

Dostępne w sprzedaży gadżety i akcesoria są wspaniałym narzędziem pomagającym urozmaicić nasze życie seksualne. Maski, kajdanki, uprzęże, czy też obroże i smycze bdsm to niewielki wycinek tego, co możemy nabyć w sklepach erotycznych. Dzięki gadżetom możemy spełnić nasze skryte fantazje oraz dać ponieść się żądzą. Niestety nie każde akcesorium charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Na co zwrócić uwagę, jeżeli interesuje nas obroża oraz smycz bdsm?

 

Najlepszy rozmiar

 

Wpierw należy odpowiedzieć sobie na pytanie kto będzie korzystał z obroży oraz smyczy. Jeżeli pragniemy, aby gadżetu mogły używać zarówno kobiety, jak i mężczyźni należy zadbać, aby pasek obroży był wystarczająco długi i miał odpowiednio dużą ilość wejść na klamrę. Nie mniej ważna jest długość samego paska. Dłuższy pasek będzie mógł być wykorzystywany w różnorodnych miłosnych igraszkach.

 

Jakość wykonania

 

Zarówno smycz bdsm, jak i będąca w zestawie obroża mogą być stworzone z odmiennych materiałów. Najczęściej jest to skóra ekologiczna, skóra naturalna, materiały polimerowe lub stal. Chociaż tzw. ekoskóra jest bardzo estetyczna to nie przepuszcza wilgoci oraz powierza. Z tego względu przy dłuższym noszeniu oraz dużej powierzchni obroży łatwo o otarcia lub pomniejsze odparzenia.

 

Na szyi mogą one być widoczne i prowokować niepotrzebne pytania ze strony inny osób. Decydując się na skórę naturalną unikniemy tego rodzaju niekomfortowych sytuacji. W przypadku smyczy bdsm materiał jest mniej istotny. Powinniśmy opierać się na naszych preferencjach. Decydując się na stal będziemy mogli cieszyć się podniecającym zimnem metalu. Z kolei skóra będzie zatrzymywać się na naszym ciele.

 

Odpowiednie detale

 

Nie można zapominać o detalach. Jeżeli chcemy uniknąć wyraźnych śladów należy zadbać, aby wnętrze obroży było odpowiednio zabezpieczone. Jest to szczególnie ważne, jeżeli nie została ona wykonana z naturalnej skóry. Może to być dodatkowa delikatna wyściółka. Zwróćmy również uwagę czy miejsce łączeń posiada odpowiednie obszycie.

Możesz również polubić…