Sypialniane gadżety

Korki analne. Wybór dla zdecydowanych

W sypialni wieje nudą? Gdy gaśnie światło dzieje się niewiele, a Ty czujesz, że możesz i co najważniejsze, chcesz więcej? Odważ się na bardziej zaawansowaną stymulację i nie oglądaj się za siebie.

Nie lekceważ odbytu

Jak wiemy, odbyt to niezwykle unerwione miejsce, a jego odpowiednia stymulacja sprawia, że trudno zachować kamienną twarz. Pieszczoty oralne, choć należą do tych subtelniejszych, zapewniają wiele elektryzujących doznań.

Co jednak z osobami lubiącymi ostrzejszą zabawę? Na szczęście rynek odpowiada na potrzeby klientów. Mamy więc sporo alternatyw dla palca lub penisa. Na potrzeby tego artykułu ogórki zostawmy ogrodnikom. Co zatem zostaje? 

Korki analne — nie tylko w trakcie stosunku.

Rewelacyjnym rozwiązaniem są w tym przypadku wszelkiego rodzaju, zatyczki, korki, ale i masażery prostaty dla Panów. Odgrywają swoją rolę nie tylko w trakcie łóżkowych igraszek.

Są z powodzeniem stosowane także na co dzień. Cała gama wtyczek stworzonych z przeróżnych materiałów takich jak silikon, szkło, czy stal skonstruowana jest dla obojga płci.

Korek analny https://sexshop112.pl/188-korki-balony-sondy-analne w odbycie zapewnia Paniom dodatkową przyjemność podczas stymulacji pochwy penisem partnera. Panowie zaś, potęgują swoje doznania za pomocą wtyczek uciskających prostatę.

Wznosi to współżycie na kolejny, zdecydowanie wyższy poziom intensyfikując orgazmy. Mężczyźni coraz rzadziej mają opory przed pieszczeniem swego odbytu. Kobiety chętnie używają korków analnych także w sytuacjach na pozór, z seksualną przyjemnością niezwiązanych.

Jazda do pracy w korku, nie musi więc kojarzyć się z czymś negatywnym i nudnym. Zapewnianie sobie dodatkowej stymulacji odbytu w trakcie zwykłych czynności w ciągu dnia jest świadomym wyborem kobiet, które pragną urozmaicić sobie monotonię.

To, o czym należy pamiętać, to stosowanie korków analnych wykonanych z materiałów najwyższej jakości.

Możesz również polubić…