Sypialniane gadżety

Jakie gadżety erotyczne wybrać dla siebie i swojego partnera?

Jeszcze kilka lat temu gadżety erotyczne kojarzyły się z czymś wstydliwym. Na szczęście to już dawno przeszłość. O wibratorach i innych zabawkach śmiało dyskutowały bohaterki kultowego serialu „Seks w Wielkim Mieście”. W Polsce ta swoista rewolucja seksualna przyszła nieco później.

Jakie akcesoria erotyczne warto wybrać dla siebie?

Na to pytanie tak naprawdę nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od upodobań naszych oraz naszego partnera. Dlatego zabawki dla dorosłych warto wybierać wspólnie. Takie zakupy mogą być świetnym pretekstem do otwartej rozmowy o seksie.

Na co warto zwracać szczególną uwagę?

Na pewno warto sprawdzić, czy wybrany przez nas gadżet erotyczny posiada wszystkie niezbędne atesty. Dzięki temu będziemy całkowicie pewni, że zabawki są bezpieczne. Warto też zwrócić uwagę na listę potencjalnych alergenów. Uczulać mogą na przykład lateks, nikiel, a także substancje zawarte w jadalnej bieliźnie, żelach intymnych czy świeczkach do masażu.

Nie zapominajmy także o higienie. Jest ona bardzo ważna. Jeżeli tego samego gadżetu erotycznego używa więcej osób, to zawsze stosujmy prezerwatywy. Gadżety erotyczne po użyciu zawsze dokładnie myjmy. Sprawdźmy jak to zrobić. Niektóre zabawki erotyczne możemy z powodzeniem umyć wodą z mydłem. Inne lepiej zdezynfekować przy pomocy specjalnych preparatów. Inne zabawki możemy spokojnie wygotowywać. Dotyczy to przede wszystkim akcesoriów erotycznych wykonanych ze szkła, metalu i gumy. Po umyciu zabawki zawsze dokładnie suszymy.

Możesz również polubić…