feromony damskie
Sypialniane gadżety

Jak uwieść faceta?

Myślisz w jaki sposób podniecić seksualnie swojego kolegę z pracy bądź z uczelni. Zastanawiasz się, czy jesteś wystarczająco atrakcyjna, by zawrócić mu w głowie i myślał jedynie o Tobie. Teraz jest rozwiązanie, dzięki któremu bez różnicy, czy jesteś z natury przebojowa, czy też raczej nieśmiała, każdy mężczyzna będzie myślał tylko o Tobie a zwłaszcza ten na którym Ci szczególnie zależy.

Jak sprawić by facet myślał tylko o Tobie?


Feromony takie jak: androstenol, androstenon, androsteron oraz androstadienon sprawią, że oczarujesz każdego mężczyznę. Działanie ich polega na dozowaniu w miejsca w które zwykle stosujesz kosmetyki, zapach feromonów uniesie się w powietrze, mężczyzna na którym szczególnie Ci zależy będzie czuł Twoją kobiecość, co sprawi, że mocniej będzie Cię pożądał. Rozwiązanie to wprowadziło w czyn wiele kobiet, które podkreślają, ze nie sądziły iż feromony mogą być aż tak skuteczne, do chwili kiedy przekonały się na własnej skórze, ze tak rzeczywiście jest.

feromony damskie

Od czego zacząć i na co zwracać uwagę?


Bezwonne feromony damskie stanowią doskonałe rozwiązanie, gdyż będziesz mogła stosować je obok perfum, które używasz do tej pory bez obawy, że zapachy kolokwialnie mówiąc będą gryzły się między sobą, zapanuje między nimi idealna harmonia. Feromony Miyoshi Miyagi są rozwiązaniem które zadowolą Ciebie nawet wtedy gdy jesteś bardzo wymagającą kobietą, japońskie gejsze które szczególnie zachwycały swych adoratorów, że Ci mdleli na ich widok, stosowały właśnie to rozwiązanie. Feromony Miyoshi Miyagi z linii Pure są bezwonne i zawierają cały zestaw najbardziej pobudzających płeć męską feromonów. Stężenie zmysłowych substancji jest wysokie, co sprawi, że to Ty będziesz królową każdej imprezy towarzyskiej, zdobywającą męskie serca. Zaufały już tej marce miliony kobiet na całym świecie.

Możesz również polubić…