lalki erotyczne
Bielizna erotyczna

Cała prawda o sex lalkach

Używanie gadżetów erotycznych przestało być tematem tabu. Spora część ludzi sięga po wibratory oraz sex lalki. Korzystanie z tego rodzaju zabawek nie jest sferą jedynie osób, które nie mają powodzenia w miłości. Coraz więcej osób traktuje je jako dodatkowy bodziec lub alternatywę dla tradycyjnych zbliżeń.

Lalka zgodna z potrzebami

Lalki erotyczne kojarzą się przede wszystkim z winylowymi balonami w kształcie przypominającym człowieka, które dodatkowo wyposażone są w otwory umożliwiające penetrację. Warto wiedzieć, że nie jest to jedyny rodzaj lalek. W sprzedaży są dostępne także realistyczne modele, które bardzo realistycznie odwzorowują kształt człowieka. Real doll – bo tak nazywa się te urządzenia – stworzone są w taki sposób, aby użytkownik mógł je ustawiać w dowolnych pozycjach. Materiał, z którego wykonuje się zewnętrzną powłokę przypomina w dotyku ludzką skórę. Warto także zwrócić uwagę na duży wybór w kwestii koloru skóry lub włosów. Dodatkowym elementem, który ma olbrzymi wpływ na odczucia z użytkowania jest możliwość dobrania takiego egzemplarza, który będzie dodatkowo posiadał wypustki wewnątrz otworów do penetracji.

lalki erotyczne

Klasyczna dmuchana lalka

Dmuchane lalki oferują znacznie mniej od swoich bardziej zaawansowanych kuzynów. Kształt urządzenia jest zbliżony do ludzkiego ciała, ale nie posiada żadnych szczegółów. Istnieją jednak oferty sprzedaży lalki z nadrukowaną twarzą dowolnej osoby. Większość powierzchni tego gadżetu jest wykonana z winylu, który ma zapewnić dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Najczęściej jedynie otwory służące do penetracji wykonane są z bardziej przyjemnej w kontakcie sztucznej skóry. Lalki tego rodzaju produkuje się w realistycznych rozmiarach. Taki zabieg sprawia, że dużo łatwiej można wczuć się podczas zabawy.

Możesz również polubić…