trójkąt
Sypialniane gadżety

W jaki sposób przeżywać spełnienie w trójkącie?

Marzeniem wielu mężczyzn jest seks w trójkącie. Partnerki, które kochają swych mężów decydują się na takie rozwiązanie, gdyż marzenia najbliższego sobie człowieka warto spełnić, zwłaszcza gdy nie jest związane z bardzo dużym wyrzeczeniem, wszak wszyscy lubią seks.

W jaki sposób rozgrzać partnera?

dildoSam fakt obecności dwóch pięknych kobiet w łóżku spowoduje, że Twój facet będzie rozgrzany i napalony. Zacznijcie się całować, gdy już jesteście w samych pończochach pozwólcie mu dołączyć. Dobrym rozwiązaniem jest gdy jedna z Was będzie miała założony na siebie strap-on dildo. Twój partner zacznie pieścić i lizać Twe piersi, Teraz niech on przejmie rolę, zajmijcie się jego członkiem. Trójkąt daje możliwość, żebyś jednorazowo zarówno Ty jak też druga kobieta, byście zaznawały analnej rozkoszy. Możecie dla urozmaicenia zamieniać w trakcie gry miłosnej sztuczne penisy, raz zabawiając się smukłym analno-waginalnym, innym razem dildo z wytryskiem. Możesz być jednorazowo zaspokajana przez swego męża jak też przyjaciółkę, On może być w Twojej pochwie, Ona zaś penetrować anus w tym samym czasie. Ważne jedynie by przed rozpoczęciem rozgrywki, jasno wyartykułować zasady, których nie będziecie przekraczać. Trójkąt może być najpiękniejszym przeżyciem w Waszym dotychczasowym życiu, jednak gdy jest źle rozplanowany może zepsuć Waszą relację. Duży wybór asortymentu można znaleźć w internetowym sklepie sexshop122, który gwarantuje całkowitą dyskrecję, znajdziemy tam nawet dildo z wytryskiem.

Jak jeszcze skorzystać z seksu w trójkę?

Odważne kobiety mogą zdecydować się na zmianę pozycji, teraz to Ty przejmujesz pałeczkę, odwracasz męża i przyjaciółkę w stronę ściany, każesz rozstawić szeroko nogi, nakładasz stap-on dildo analne i wchodzisz wpierw w niego, później natomiast w nią. Przy tej zabawie sprawdzą się kajdanki na ręce i nogi oraz uprząż z regulowanymi paskami. Dodatkową rozkosz dadzą Ci sztuczne członki dwustronne strap-on double delight, gdy kutas będzie w Tobie a druga końcówka w nim bądź w niej.

Możesz również polubić…