Uncategorized

Kulki gejszy, czyli erotyczna gimnastyka

Każda kobieta powinna zatroszczyć się o jakość swojego życia seksualnego. Nie można wszystkiego zganiać na partnera. Doskonałym sposobem na to, aby orgazm był silniejszy, a płynące z niego doznania jeszcze lepsze są kulki gejszy. To gadżet, który dzisiaj bez trudu można kupić w każdym sklepie z akcesoriami erotycznymi.

Kulki do ćwiczeń mięśni Kegla – co to takiego?
Pod nazwą tą kryją się tak zwane kulki waginalne. Na ogół są to dwie kulki (czasami jednak), które w środku mają umieszczony obciążnik. Dostępne są w kilku rozmiarach, o czym należy pamiętać, decydując się na ich zakup.

Co daje nam stosowanie kulek do ćwiczeń mięśni Kegla?
Decydując się na używanie tego gadżetu, możemy być pewne, że odniesiemy szereg korzyści. Przede wszystkim wytrenowane mięśnie gwarantują silniejszy orgazm. Co ważne, odczujemy to nie tylko my, ale również nasz partner. Wyćwiczone mięśnie Kegla to także najlepsza ochrona przed pojawieniem się problemu nietrzymania moczu. Na stosowanie kulek gejszy powinny zdecydować się również kobiety planujące ciążę. Dzięki nim poród będzie łatwiejszy. Warto sięgać po nie również już po porodzie. Wówczas pozwolą szybciej wrócić do pełnej sprawności.

Kulki gejszy to małe, a jednocześnie działające prawdziwe cuda gadżety. Zawdzięczamy je japońskim gejszom, które to kilka tysięcy lat temu je wymyśliły. Dzięki nim dzisiaj możemy ćwiczyć mięśnie Kegla, odnosząc całe mnóstwo korzyści.

Możesz również polubić…