Strap on i dildo

Jak używać dildo analne?

dildo analne w kolorze niebieskim

Używanie dildo analnego jest bardzo prostym zadaniem, ale pamiętać należy o kilku prostych zasadach. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które planują kupić nowe dildo do analnej penetracji i chcą dowiedzieć się, jak skorzystać z jego dobrodziejstwa.

O czym należy pamiętać?

Przed pierwszym użyciem należy bardzo dokładnie obejrzeć całą powierzchnię naszego gadżetu erotycznego, aby upewnić się, że nie zawiera ono żadnych niebezpiecznych elementów dla naszego ciała. Przed przystąpieniem do penetracji warto zadbać także i o to, aby pod ręką były sprawdzone lubrykanty. Każdy producent powinien podawać informacje, jakie środki nawilżające najlepiej sprawdzą się z danym gadżetem. Najbezpieczniejszym wyborem są zawsze lubrykanty na bazie wody, które można kupić w każdym sklepie erotycznym.

Pierwszy raz z dildo

Wielu specjalistów zaleca, aby pierwszy raz z dildo był samodzielnym eksperymentem. Warto przetestować swój nowy gadżet erotyczny oraz swoje ciało. Jak przyzwyczaimy się do nowej zabawki, to można wprowadzić dopiero swojego partnera. Pierwsze podejścia powinny być jednak jak najmniej stresujące, dzięki czemu będzie można odczuć najwięcej przyjemności. Dildo analne doskonale nadaje się także do masażu zewnętrznego.

Możesz również polubić…