prezerwatywy smakowe
Sypialniane gadżety

Jak przełamać rutynę w łóżku?

Do tej pory uprawialiście głównie seks oralny, jednak teraz chcecie otworzyć się na coś nowego, co sprawi, że Wasz związek odżyje z nową mocą. Chcesz poczuć się w pełni bezpiecznie podczas miłosnych igraszek ze swą partnerką, jednocześnie chcesz też Ją w miły sposób zaskoczyć. 

Jakie zabezpieczenie sprawdzi się najlepiej? 

Chcesz poczuć się w pełni bezpiecznie, jednakże tradycyjne zabezpieczenie jakoś Cię nie przekonuje, szukasz czegoś innowacyjnego. Wiedz że prezerwatywy smakowe jak te tutaj mogą okazać się wspaniałym sposobem na inicjację z nowymi gadżetami, wiele par pragnie coś zmienić, zaczyna więc od smakowych prezerwatyw, przechodząc z czasem do innych gadżetów, które dają wiele zadowolenia. Prezerwatywy te będą wisienką na torcie w trakcie Waszych miłosnych igraszek, stanowić będą deser na który nigdy nie zabraknie Wam ochoty. Kobiety bardzo cenią sobie te gumki, które bezbłędnie trafiają w ich gusta. 

prezerwatywy smakowe

Jakie zabezpieczenie wybrać, które okaże się najlepsze? 

Kwestia smaku jest zawsze indywidualna, więc każdy ma swe uniwersalne preferencje. Ważne by wypracować konsensus co do tego co będzie najlepsze i dla Ciebie i dla Twojej partnerki. Aromat czekolady jest ceniony przez panie, dlatego też zapewne Twojej partnerce do gustu przypada czekoladowe prezerwatywy Pasante. Wiele par decyduje się też na odświeżające, pobudzające egzotyczne tropikalne prezerwatywy Pasante. Popularnością darzone są ponadto wielosmakowe prezerwatywy Pasante. Prezerwatywy nielateksowe sprawdzą się szczególnie wtedy gdy któreś z Was jest alergikiem. Tutaj gumki są z poliizoprenu, tak więc również wtedy gdy cenicie sobie naturalne doznania, będziecie ukontentowani. Dobrej zabawy nie zabraknie a orgazm będzie gorący. 

Możesz również polubić…