sztuczna wagina
Sypialniane gadżety

3 najlepsze typy masturbatorów dla mężczyzn

Masturbatory dla mężczyzn cieszą się coraz większą popularnością. Zaliczamy do nich m.in sztuczną pochwę, która obecnie dostępna jest w wielu formach. Wybierać można spośród bardzo wielu, które zapewniają doznania na najwyższym poziomie. Co należy wziąć pod uwagę, aby zakup był jak najbardziej trafiony?

Imitacja kobiecej pochwy

Największą popularnością cieszą się masturbatory imitujące kobiecą strefę erogenną. Tego typu gadżety erotyczne są bardzo łatwe w zastosowaniu i przede wszystkim skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić panom maksimum przyjemności w trakcie masturbacji. Sztuczna pochwa to doskonałe rozwiązanie dla panów, którzy poszukują jakiejś odmiany i urozmaicenia, będąc w związku lub dla panów niebędących obecnie w związku. Gadżety tego typu są na ogół konstruowane ze świetnej jakości silikonu. Otwory są wystarczająco ciasne, by gadżet spełniał nawet największe oczekiwania i był źródłem prawdziwej przyjemności.

Elegancki i dyskretny design


Sztuczna wagina od Sexshop112 to dobre rozwiązanie, choć niektórzy panowie wolą nieco dyskretniejsze zabawki. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji są masturbatory przypominające niewielką puszkę. Tego typu zabawki na ogół posiadają wnętrze wypełnione odpowiednimi wypustkami oraz pilota, który umożliwi wygodne regulowanie trybu wibracji. To zabawki, które można mieć zawsze pod ręką i nie obawiać się, że ktokolwiek domyśli się ich prawdziwego przeznaczenia.Cała zabawa w ich przypadku polega wyłącznie na znalezieniu ustronnego miejsca i cieszeniu się ogromną przyjemnością. Modele są na ogół wodoodporne i umożliwiają zabawę pod prysznicem.

Poprawienie sprawności seksualnej

Pompki erekcyjne nie są masturbatorami, a ich zadaniem jest zwiększenie objętości i długości penisa oraz poprawienie seksualnych możliwości mężczyzny. Nie oznacza to jednak, że nie należą do gadżetów, których nie stosuje się w trakcie masturbacji. To wybór, który można nazwać przyjemnym z pożytecznym. Pompka gwarantuje trening i po pewnym czasie mężczyzna będzie mógł cieszyć się niesłabnącą erekcją, ale jednocześnie dostarcza doraźnej przyjemności. Wielu panów decyduje się na jej zakup i chwali sobie jej możliwości.

Możesz również polubić…